Hľadaj

ČERNÝ KRTEK SESTŘELEN! (1155)

Autor: Thorax Antineu(2008-08-13 11:41:53)

Exkluzivní rozhovor s manažerem prvoligového klubu FC  Rage, pokořitelem osminásobného mistra ČR!.
**********************************************************
*********************************************************
*********************************************************

****************PALAESTRA****************

*******Vše, co byste chtěli vědět o sokkeru, a bojíte se zeptat*******

Redaktor: Thorax Antineu

Redaktor: Michale, tuto neděli se Tvému klubu podařil v První lize opravdu pozoruhodný kousek, kdy Tví svěřenci dokázali deklasovat úřadujícího šampióna České republiky Baník Veĺký Krtíš v poměru 5:0. Za dobu působení Tvého celku v nejvyšší soutěži, která představuje časový interval o úhrnné délce pěti sezón, jsi dosud Krtky dokázal v 10 ligových utkáních porazit všeho všudy (nepočítáme-li aktuální nedělní výsledek) jedenkrát a to 3:1 v 10.ročníku První ligy . Nakolik si ceníš své nedělní výhry?

Urcitě je to výhra, které si moc vážím, přestože Jaroslav hrál s velmi oslabeným mužstvem a to z části i s B teamem. Ovšem i když jsem za tuto výhru rád, ještě raději bych byl kdyby se mi ho povedlo porazit v jeho plné síle.

 

Redaktor: Výkon kterých svých hráčů v tomto utkání bys především vyzdvihl? Oceňuješ spíše hru pobaltského útočného dua Savioja-Baubkus anebo se Ti spíše zamlouvala práce, již odvedla Tvá defenzivní osa Krynicky, Przyjaciel a Martinov?

Musím pochválit především práci obrany, která byla schopna udržet soupeřovy útočníky v dostatečné vzdálenosti od brány. Dále pak Alois Brabenec odvedl neocenitelnou práci, tak jako v každém utkání. Útočníky  chválit nepotřebuji, ti zahráli svůj standard.

 

Redaktor: Až doposud se Tvému klubu v První lize podařilo obsadit nejvýše 6.příčku. Nyní však Tvému týmu patří průběžné třetí místo, které drží se 17 body a bilancí 5 výher, 2 remíz a 3 porážek. Myslíš si, že se Tvým svěřencům podaří udržet toto skvělé umístění za vedoucí dvojicí Baník Veĺký Krtíš, Juventus Drahkov?

 
Tuto sezonu nebudu spokojen pokud neskončím alespoň na 4. místě.
Od minulé sezony jsem výrazně obměnil celý team, stejně tak jako jsem upravil taktiky, které používám. Nyní si myslím, že FC Rage má na to hrát o přední místa v tabulce.

 

Redaktor: Veĺký Krtíš v důsledku nedělní porážky ztratil svou pozici lídra tabulky. Na vedoucí Drahkov sice ztrácí pouhopouhý jediný bod a do konce soutěže chybějí ještě čtyři zápasy, ale i tak je pro něj tato situace jistě nepříjemná. Myslíš si, že se Baníku přesto podaří opět triumfovat? Domníváš se, že o osudu tohoto ročníku První ligy se rozhodne ve vzájemném střetnutí těchto nesmiřitelných rivalů?

Osobně si netroufám hádat, jak nakonec dopadne První liga, ovšem myslím si, že Drahkov má větší šanci klopýtnout s ostatními soupeři nežli Krtíš. Utkání mezi Drahkovem a Krtíšem bude jistě rozhodující. Pokud Dontailor nevyhraje, myslím si, že může na titul zapomenout.

 

Redaktor: Abychom se ještě vrátili k Tvému nedělnímu vítězství. Bral si jej jako určitou mstu a satisfakci za pohárovou porážku se stejným soupeřem, který navíc dokázal zvrátit utkání, které bylo po prvním poločase rozehráno jasně v Tvůj prospěch?

Přesně, jak říkáš:  byla to pro mě velká satisfakce, i když, jak jsem už podotknul, vím, že to bylo z velké části způsobeno Jarovou volbou jedenáctky, která nastoupila.

 

Redaktor: FC Rage a s ním i všechna ostatní česká mužstva vstupují do poslední třetiny sezóny. Nastal proto čas začít pomalu přemýšlet o cílech  pro sezónu příští. Prozradíš nám jaké mety jsi si stanovil do dalšího 14.ročníku První ligy? Pokusíš se třeba zaútočit na titul z pozice černého koně ligy?
A jaké budou Tvé ambice v Českém poháru?

Odjakživa dávam přednost poháru před ligou, tedy v lize budu spokojen s 4. a lepším místem, pokud se nám nevrátí Jookis, před kterým mám velký respekt, pak bych se spokojil i s místem 5. V poháru nemohu být spokojen pokud se nedostanu do finále.


Redaktor: Vyznáváš zjevně přesně opačnou filozofii než-li manažer Baníku Veĺký Krtíš. Čím je zapříčiněno, že Tvé ambice v lize nejsou zdaleka tak vysoké jako v Poháru? Je to dáno tím, že vítězství v První lize považuješ za podstatně méně pravděpodobné a tudíž se snažíš svou touhu po prvenství ukojit alespoň v druhé jmenované soutěži? Nezřídka jsem se totiž setkal s názorem, že Český pohár je podružný turnaj určený spíše pro trénink B-mužstev.

 Není to tím, že bych si myslel ,že by výhra v poháru byla snažší než v lize, přece jen počítám s tím, že v pozdějších kolech si stejně zahrajeme  s předními českými  teamy, Z velké části je to pozůstatek z jiného nejmenovaného online manageru, kde byl team, který byl dlouho v poháru, měl jisté výhody v podobě financí, spokojenosti fanoušků atd. Další věc je, že z poháru je výrazně více peněz než z přátelského utkání. A nakonec z poháru je také krásný pohár, kterým se může člověk pyšnit, nebo ne?


Redaktor: Máš za to, že některá z Tvých řad výkonnostně pokulhává za ostatními? A pokud ano: chystáš před novou sezónou nějaké výrazné posílení? Hodláš přivést do klubu novou hvězdu?

Především co pokulhává je obrana, poslední sezonu se snažím jí omladit a zlepšit, což se mi zatím daří, ale stále zbývá obměnit dva obránce. s útočníky není problém, ti jsou na vyšší úrovni, nežli je vůbec třeba. Co se týče záložní řady, velké část z ní již stárne, proto zvažuji prodej některých hráčů. Například Jan Žilas, (největší hvězda mého teamu) měl již být na přestupové listině, ovšem vzhledem ke zranění které přišlo musím s prodejem ještě počkat. Do teamu nepotřebuji přivést "novou hvězdu" spíše se ho snažím celkově vyrovnat na stejnou úroveň všechny hráče.

 

Redaktor: Děkuji Ti za rozhovor, Michale.

Já děkuji také, bylo mi potěšením.


V diskuzi je 4 příspěvkú. Zobrazit diskuzi.
, Made by BlueZero