Hľadaj

1/3 cast predposledni...treti (1359)

Autor: tavoc(2008-10-29 22:07:30)

Zdravim ctenare, dneska si predstavime nazory dvou uz avizovanych tymu Ducks a FC Rage. Protoze mel Red tu drzost me kritzovat (no toto cccc :) , tak dostane prednost. Jelikoz ma zlaty poharek za vitezstvi v lize muze mit na to pravo, ale je otazka jak je ten poharek zapraseny:P

Ducks ( Red ) 

1)  Jak hodnotis zatím prubeh první ligy ze sve pozice
Nedá se říci že bych byl nespokojený, moji pozici hodně ovlivňuje to že jsem nereflektoval úbytek formy hráčů za které nemám substituty na lavičce (hlavně DM, GK). Dosavadní ztráty považuju za nutný následek mé lenosti a kvality mých soupeřů.
2) Co te v dosavadním rocniku ligy nejvice zaujalo
Dnešní ročník přináší opravdu vyrovnané výsledky, často je dle statistik vidět převaha favorita, ale není zde prakticky tým bez hvězd a zápasy často rozhodují právě ony. I poslední tým má reálnou možnost zvítězit nad prvním.
3) Koho by jsi pasoval na mozneho mistra ligy a proc
jookis ukázal návrat ve velkém stylu, ukázalo se že často týmu jednosezónní pobyt ve druhé lize velmi prospěje, může dát přednost tréninku mladších hráčů kteří jsou potom za sezónu připraveni hrát s těmi nejlepšími. O taktických schopnostech jookisse jsem nikdy nepochyboval a vůbec by mě nepřekvapilo kdyby byl novým šampiónem právě on.
4) A koho naopak do role primo sestupujícího
Tady jsem hlavním kandidátem jednoznačně já. Pro týmy který si už zvykly na to že hrají maximálně o třetí místo je většinou motivací se připravit v nové sezoně na první zápas. Pokud se jim povede taktika a první zápas vyhrají, mají potom motivaci připravovat se i na další zápasy. Můj první zápas takticky nedopadl a celkově se na druhou ligu těším už 2 sezony.
5) Jake hrace by jsi z ligy vybral jako hvezdy na tyto pozice
Tenhle ročník moc nesleduji zápasy abych oprávněně hodnotil, tak jen od boku G - Kubík(Blansko, můj junior), WB-Mudrik (ZD Madeta, ruský reprezentant), CD - Palák (FC Blansko, č.reprezentant), Mid-Dozorec (Juventus, ten hráč mě vždycky fascinoval svýma křižníma přihrávkama),W-Litmaa(Baník V.Krtíš, pamatuju si ho jako borce) A-Cope(Ducks, to že hraje v looser týmu nesnižuje jeho velikost). Dovolím si zkritizovat tvůj výběr pozic, WB(wing back počítám) některé týmy jako já vůbec nemají, zatímco DM a AM chybí.
6) Co by jsi povazoval za uspech v poharu a proč
Za úspěch bych považoval finále. Možná to zní nadutě, ale v semifinále jsem byl tolikrát že nic jinýho za úspěch považovat nemůžu. Po těch mnoho koncích před branami finále bych dal přednost i včasnému vypadnutí.

Jako druhy je pripraven FC Rage a druhy je pro nej docela dobre prirovnani. Uz dvakrat hral finale poharu a dvakrat vysel naprazdno.

FC Rage ( Kralik )

1) Jak hodnotis zatím prubeh první ligy ze sve pozice

u me spokojenost mam vic bodu nez sem pred zaatkem cekal.

2) Co te v dosavadním rocniku ligy nejvice zaujalo
Vysledky krtise

3) Koho by jsi pasoval na mozneho mistra ligy a proc
krtis, viz value teamu nebo teda 11.

4) A koho naopak do role primo sestupujícího
nejspise piraty, ale muze to dopadnout jakkoliv

5) Jake hrace by jsi z ligy vybral jako hvezdy na tyto pozice: GK,WB,CD,W,MID,ATT
gk ten jak ma Don, dc nevim, W zilas, Branenec, mozna ten krtisuv otloukanek:), Mid Zilas, to DoNovo prase ATT Cope, a asi nekdo z krtise.

6)Co by jsi povazoval za uspech v poharu a proc
Vyhrat, to se mi este nepovedlo:D

Je videt, ze Kralik je vysazenej na Zilase...dokonce ho nominoval na dve pozice najednou. Jen pro preklad: to Donovo prase je reprezentant Dozorec, otloukankem je Liitma, ktery je ted tak trosku bohuzel nezranen :P


V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vytvořit novou diskuzi.
, Made by BlueZero