Hľadaj

Recept na úspěch? (1488)

Autor: Jooki(2008-03-04 18:03:26)

Asi každý kdo hraje SK někdy pomyslí na to, že by bylo super hrát v první lize! Položil jsem si otázku, jak to, že právě mně se to povedlo...
Došel jsem k závěru, že v mém případě je to schodou okolností - udělal jsem docela solidní taktiku, dostal jsem do teamu super utocnika a par dalších hráčů, ale to se stane na druhou stránku leckomu, navíc jsem od první chvíle hrotil juniorku, což se mi také odvděčilo, ale???

Přišel jsem na zajímavou věc, že úspěch tkví ve výběru treninku podle toho co teamu dělalo největší starosti a hlavně nalezení opravdových talentů! Na tuto věc mě dneska upozornil muj hrac, ktery dokazal toto:

img300/8606/ledniceve9.jpg
- potřeboval jsem si vyzkoušet vložení obrázku :) (skocil po 3 treninzich z 11 na 12 braneni)

No a právě o tom to je, řekl jsem si kdysi, že když vyberu kvalitní trenéry a natahnu do teamu talentované hráče, tak mám vyhráno!

Myslím si, že spousta nováčku si ani neuvědomuje, jak rychle mohou na SK hráči skákat! A myslím, že najít talentované hráče se tady přitom dá, protože pokud budu někoho kupovat a vím například, že je to vylezlý brilantni junior, tak pravdepodobne asi nebude uplne  netalentovany :-)  Take bych se vubec nebal koupit v druhe pulce sezony nejake na prvni pohled nenapadne 16 leté hráče a otestoval si jejich talent, pokud nebude, tak hrače na záčátku sezony v 17 zase efektivne prodate a je to... Dobré je podle mě sledovat, kolik má za sebou mladý hráč přestupů než ho koupím, protože proč se asi někdo bude po půl sezoně zbavovat hráče, kterého předtím za nemalý peníz koupil? Myslím, že na snadě je otázka, jestli za to náhodou nemůže jeho talent!

Tak talenti, hlavy vzhůru!!!

Jooki

V diskuzi je 7 příspěvkú. Zobrazit diskuzi.
, Made by BlueZero