Hľadaj

ANO Juniorce! (1302)

Autor: Jooki(2006-11-11 16:21:30)

Dnesni článek se bude věnovat mému pohledu na trenink junioru...


Kdysi jako nováček jsem si někde přečetl, že na záčátku je nejdůležitější šetřit a že juniorku je dobré si udělat až později, když se stabilizuje finanční situace teamu... Nicméně jsem také viděl, jací pěkní hráči mohou z juniorky vylézat, byť mi v té době přišlo nemyslitelné čekat na juniora třebas 30 týdnů, tak jsem se do toho po hlavě vrhnul! A s odstupem času musím říct, že jsem udělal dobře a doporučuji každému mít juniorku co nejdříve! Myslím, že mít juniorku nemusí být vůbec obrovská finanční zátěž:

  • 1.krok: otevři si 5-6 míst v juniorce (= max 180.000kč/týden) To přežije každý
  • 2.krok: sleduj jak Ti chudí junioři - pokud se objeví nějaký alespoň average nebo weak na víc než 30 týdnů tak si ho nechám a ostatní pravidelně vyhazuju, aby neblokovaly místo příští týden! První týden přijde řekněme 1 junior, který bude stát za to adekvátní na 8týdnů
  • 3.krok: mám juniora, který stojí za to, měl bych ho tránovat (na trénování juniorky doporučuji trenéra s prumernou vlastností min. excellent! Já měl od začátku impozanta s platem 340.000/týden)! Ovšem má cenu plítvat přes 200.000/týdně za trenéra kvuli jednomu pajtašovi? Já myslím, že ne, dnes bych to udělal tak že bych si pořídil dobrého trenéra s platem okolo 60.000/týd. a šoupl bych ho k juniorům (dále vysvětlím...)
  • 4.krok: Můj jeden junior se jakš takš trenuje, ale co se nestane příští týden, přichází mi dva hráči, které stojí za to si nechat => junuiorka bude čítat 3 juniory (měl bych teď mít otevřených 8-9 míst, aby mohli za týden přijít další)! Mám tedy 3 juniory, to už jde!
  • 5.krok: Posílám good trenéra na post asistenta, beztak potřebuji mít nějaké ty asáky a snažím se sehnat pořádného trenéra juniorky! Pořídim přes trh impozanta s platem max. 350.000/týd.
  • 6.krok, myslím, že juniorka je dobře rozjetá a ani mě nestojí tolik (Suma sumárum 600.000/týd.) to se dá! Ale je jen na Vás, jestli si toho good trenéra necháte o něco déle nebo ne...
  • 7.krok: snažím se sledovat, jak často skáčí mí junioři (to mi vždy dělalo největší problém), pokud někdo skáče za 4-5 týdnů, je to megatalent a budu se něj patřičně těšit!


Tak juniorka je rozběhnuta, peníze pomalu ubývají, ale ty musíš vytrvat a šetřit, navíc nikde není psáno, že pokud jsi v tísni tak nemůžeš prodat někoho z tvých hráčů, které zrovna netrénuješ!

Hlavní je, že juniorka žije, skvělé na tom je, že pokud mi vyleze někdo se skvělým talentem, tak ho mohu efektivně trénovat a už jsem na rychlodráze... Počkáte si sice pár týdnů než někdo vyleze, ale o to větší radost z junuiorů pak budete mít!!!

Jooki - ANO Juniorce


V diskuzi je 10 příspěvkú. Zobrazit diskuzi.
, Made by BlueZero