Hľadaj

Volby (1393)

Autor: Red85(2010-01-21 16:48:16)

Pokud někdo nečetl novinky od našeho moderátora:

Týden se s týdnem sešel a opět tu máme volby! Máš možnost stát se trenérem jedné z reprezentací na Sokkeru! Kromě toho máš možnost (nebo spíše morální povinnost) volit jednoho z kandidátů na trenéra reprezentačního výběru své země.

Chceš-li se dostat do volební místnosti, jdi na hlavní stránku své země, tam klikni na "Národní tým" a potom na "Volební stránku".

Pokud se chceš představit jako kandidát svým voličům, můžeš si otevřít na fóru thread s předponou [NT], např. [NT] Red ;p

Posílat agitační zprávy uživatelům prostřednictvím SK-mailu, popř. spamovat fóra jednotlivých lig je zakázáno a bude trestáno! Stejně tak není vhodné znevažovat kandidatury ostatních uchazečů.

Mějte na paměti, že uživatel, který bude zvolen národním trenérem, nebude moci v průběhu sezóny rezignovat. Ucházíte-li se tedy o práci u reprezentace, berte to vážně, protože v případě zvolení máte za tým plnou zodpovědnost. Neměli byste zklamat ty, kteří vám dali hlas.

Termín ukončení voleb je stanoven na 26. listopadu, do té doby se můžete rozhodnout, kdo je podle vás nejlepší volbou.

A teď k několika věcem:

1)Mám teda morální povinnost volit?

Ano pokud máte svého favorita tak volte. Ale podle mého názoru  je lepší jeden kvalifikovaný hlas než 3 nekvalifikované. Je třeba volit nejen podle řečí ve fóru nebo osobnímu vztahu ke kadidátovi, ale také podle svého přesvědčení kdo povede reprezentaci úspěšně. Žádné výhody (fin.bonus, lepší juniorka) vyplývající z toho že jste volily nejsou.

2)Chtěl bych se zeptat na něco jednoho z kandidátů

Použijte SK mail nebo fórum. Ve fóru jsou obvykle označeny thready kandidátů [NT volby]jméno kandidáta. Fórum je veřejné, a tak vaši otázku i následnou odpoveď všichni uvidí. Pokud se chcete poradit obecně či říci svůj názor je nejlepší fórum na to určené(http://online.sokker.org/forum_topic.php?ID_forum=1278&ID_topic=415738&pg=0#new), věci které se týkají i jiných kandidátů zveřejňujte tam a nikoliv že z kandidátského threadu uděláte obecný thread o volbách.

3)Mohu hlasovat ve volbách jiné země?

Pokud to nevyplynulo z DonTaylorova prohlášení tak je jasná odpověď ne. 

4)Mohu kandidovat v cizí zemi? Mohu kandidovat v několika zemích?

Ano můžete kandidovat v cizí zemi, stačí si najet na jejich volby a zmíněným způsobem podat kandidaturu. Nicméně pokud nemáte výsledky a něco více neřeknete akorát podle mě děláte ostudu naší vlaječce.

Kandidovat v několika zemích bylo možné v minulých regulérních volbách. Tento bug už administrátoři odstranili.

5)Mohu hlasovat v národních volbách pro sebe?

Ano


V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vytvořit novou diskuzi.
, Made by BlueZero