Hľadaj

Týmy v PRVNÍ ČESKÉ LIZE-vol.3 (1066)

Autor: Pesik(2007-02-06 12:44:00)

   Tak po delší odmlce, která nastala proto, že sem se musel učit aby vysvědčení bylo co nejlepší se zase hlásim o slovo na sokker.cz.
 
   Možná, že si někdo ještě pomatujete, že sem sliboval, týmy, které v minulé sezóně skončily na třetím a čtvrtým místě.
 
   Tak tady je máme:

   FS BpB
  Tento tým vede zkušený manager Tiainen mimo jiné také otec Wal-Marta (národního trenéra). Jeho tým dvakrát vyhrál bronz v českém poháru a třikrát se umístil na čtvrtém místě v První Lize.
  Letos se mu příliš nedaří a zatím je na dně ligové tabulky,ale i přesto se těší velké podpoře fanoušků.
  Jeho stadión není tak velký jako stadióny ostatních ligových manažerů. S celkovým počtem 11 421 míst je druhý nejmenší stadion v české První Lize.
  Tento tým má velice dobré hráče. K těm nejlepším určitě patří stálice tohoto týmu a také člen národního týmu Viktor Spal.
  Takže přeji týmu FS BpB odlepení od dna tabulky a případně podařenou baráž.


    FC MTG
 
Majitelem tohoto úspěšného klubu je tavoc. Tavoc dříve vedl Národní tým České republiky. FC MTG má za sebou obrovské úspěchy. Třikrát vyhál Český pohár, dvakrát se umístil na druhém místě a jednou skončil v první lize třetí. V předminulé sezóně byl druhý jenom, kvůli tomu, že měl horší skóre než Baník Velký Krtíš.
 
V současné době se drží na druhém místě v lize.
  Tým dělá všechno pro pohodlí fanoušků, svědčí o tom i jeho stadion, který má 26 600 míst.
 
Jeho tým má výborný hráčský potenciál. Mezi nejlepší hráče jeho týmu patří jistě Daryl Galo bývalý reprezentant USA a  Roman Merganc reprezentant České Republiky.
  Týmu FC MTG přeju víc dobrých hráčů a aby konečně vyhrál ligu.


    Tak to je konec mého dalšího článku. Příště už se podíváme na týmy, které skončily v minulé sezóně na druhém a na prvním místě.


V diskuzi je 1 příspěvkú. Zobrazit diskuzi.
, Made by BlueZero